تعمیر یخچال در پردیس رودهن بومهن

تعمیر یخچال در پردیس ، رودهن ، بومهن ، توسط نمایندگی و تعمیرگاه مجاز فاران سرویس ، همراه با ضمانت رسمی خدمات ، عیب یابی و رفع عیب در محل

۷۶۲۴۶۹۷۶ : شماره دفتر مرکزی نمایندگی 

 

تعمیر یخچال در پردیس ، رودهن ، بومهن ، فاران سرویس ، اعزام کارشناسان اموزش دیده ،  انجام خدمات در محل ، همراه با قطعات شرکتی ،  ، تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال : ال جی ، سامسونگ ، بوش  ، جنرال الکتریک ، کنوود ، زیمنس ، ااگ و سایر برند ها …..  ، کلیه خدمات انجام شده فاران سرویس شامل ۳ ماه ضمانت رسمی خدمات انجام شده می باشد.

نمایندگی تعمیرات اسنوا در پردیس ، رودهن ، دماوند

نمایندگی تعمیرات ال جی در پردیس ، رودهن ، دماوند 

 

لینک نمایندگی های تعمیر یخچال فریزر در پردیس رودهن بومهن :

 نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در پردیس رودهن بومهن

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در پردیس ، رودهن ، دماوند

 

 

مراحل ثبت در خواست تعمیرات یخچال از فاران سرویس

  • ابتدا با ما تماس بگیرید تا اپراتور های ما مشاوره رایگان در اختیارتان بگذارند
  • اگر ایراد جزیی باشد کارشناسان ما اموزش میدهند تا بدون نیاز به تعمیرکار یخچال خود را تعمیر کنید
  • اگر ایراد جزیی نباشد اوپراتور های ما ادرس شما را ثبت میکنند تا در کوتاه ترین زمان تکنسین مربوط به برند شما برای تعمیر یخچال در محل شما  اعزام شوند

 

تعمیر یخچال در پردیس رودهن بومهن

تعمیر یخچال در پردیس رودهن بومهن

 

برای اگاهی از سایر خدمات تعمیرگاه مجاز و نمایندگی فاران سرویس به لینک تعمیر لوازم خانگی در پردیس رودهن بومهن مراجعه فرمایید 

همچنین برای اگاهی از ایراد ها و عیب یابی یخچال فریزر به لینک سرویس ، عیب یابی تعمیرات یخجال در پردیس رودهن بومهن مراجعه فرمایید .

 

 

تعمیر یخچال در پردیس 

تعمیر یخچال در پردیس : فاز ۱ ، فاز ۲ ، فاز ۳ ، فاز ۴ ، فاز ۸ ، فاز ۹ ، فاز ۱۱ 

۷۶۲۴۶۹۷۶ : شماره تعمیر یخچال در پردیس 

 

تعمیر یخچال در رودهن 

تعمیر یخچال در رودهن : لاله صحرا ، اتش نشانی ، خیابان دانشگاه ، مطهری ، و ……. تعمیرات با گارانتی و ضمانت خدمات انجام شده می باشد . با تماس با ما در عرض کمتر از یک ساعت تکنسین مربوط به تعمیر یخچال در محل حاضر می شود 

۷۶۲۴۵۵۲۳ : شماره تعمیر یخچال در رودهن 

 

تعمیر یخچال در بومهن 

تعمیر یخچال در بومهن : سرویس و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید همرا با قطعات شرکتی  ، برای رفاه مشتریان بومهن فاران سرویس کلیه خدمات در محل انجام میپذیرد .

۷۶۲۴۶۹۸۲ : شماره تعمیر یخچال در بومهن 

 

دستگاه یکسره کار میکند اما سرما ندارد ….؟ مشگل از کجاست …….؟

  1. نشتی گاز در شبکه یخچال
  2. عدم کمپرس کمپرسور
  3. عدم دیفراست ( عدم برفک زدایی شبکه اوااپراتور )

نشتی گاز در شبکه و مراحل رفع عیب و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

شبکه سرما رسانی یخچال متشکل از لوله های اهنی و المینیومی می باشد ، در بعضی از شرایط حتی در دستگاه های تازه خریداری شده شاهد نشتی گاز در شبکه گازرسانی هستیم ، تکنسین ابتدا باید شبکه سرما رسانی را تحت فشار قرار دهد، فشار برای لوله های المینیومی ۱۵۰ بار و برای لوله های فلزی ۲۵۰ بار می باشد بعد از برطرف کردن نشتی گاز تکنسین دستگاه را وکیوم میکند بعد از وکیوم کردن گاز به یخچال زده می شود، انجام شارژ گاز و تعمیر یخچال در محل مشتری انجام می شود ، زمان کار تکنسین برای انجام شارژگاز به مدت ۴۵دقیقه  تا یکساعت می باشد . شارژ گاز  و تعمیر یخچال در فاران سرویس شامل ۶ ماه ضمانت رسمی خدمات انجام شده می باشد .

 

عدم کمپرس در کمپرسوریخچال

زمانی که پیستون های موتور قدرت لازم برای کمپرس را نداشته باشند گاز در مسیر گاز رسانی کمپرس نمیشود با کمپرس نداشتن کمپرسور و عدم گردش گاز در شبکه ، حسگر های دستگاه سرمای کافی را احساس نمیکنند تا فرمان قطع جریان برق را به کمپرسور بدهند پس همچنان موتور یکسره کار میکند.برای تعمیر یخچال در پردیس ، رودهن ، بومهن با تعمیرگاه مجاز فاران سرویس تماس حاصل فرمایید .

 

عدم دیفراست یا همان عدم برفک زدایی

اگر پشت کاور داخل یخچال برفک زده باشد به عبارت فنی دستگاه عدم دیفراست می باشد ، عدم دیفراست در یخچال به چه معناست …..؟ در تمامی سیستم های نوفراست برفک زدن باعث عدم برودت در دستگاه می شود. دستگاه های نوفراست هر ۴ ساعت یکبار عمل دیفراست را انجام میدهند ، تا باعث اب کردن برفک ها شوند ، تایم برفک زدایی ۲۰ تا ۴۰ دقیقه تقریبی می باشد ، پس از برفک زدایی فرمان دهنده ( برد دیجیتال یا تایمر مکانیکی ) دستور به کار کمپرسور را میدهد ، زمانی که عمل برفک زدایی انجام نشود برودت دستگاه پایین می اید ، با پایین امدن برودت در کابین ، سنسور محیط یا ترموستات به سرمای کافی نمیرسند تا فرمان قطع جریان کمپرسور را بدهد ، پس کمپرسور یکسره کار میکند ،در صورت برخورد با همچین اشگالی در دستگاه برای تعمیر یخچال در پردیس ، رودهن ، بومهن با تعمیرگاه مجاز فاران سرویس تماس بگیرید.