چگونه یخچال خود را تعمیر کنیم؟

فاران سرویس فروش کلیه قطعات یخچال ساید بای ساید

ما در اینجا روش  هایی از اموزش در اختیارتان میگذاریم که خیلی راحت بتوانید تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید خود را ، خودتان انجام دهید و شگفت زده شوید .

اگر متوجه شدید که یخچال برودت لازم را ندارد و گوشت و مرغ و مواد غذایی داخل فریزر  از حالت انجماد خارج شده است هیچ نگران نباشید  ابتدا باید چند علت را بررسی کنید .

ابتدا باید بررسی کنید ک دور بدنه دستگاه گرم باشد

اگر گرم بود و کمپرسور در حال کارکردن بود دستگاه خود را به مدت ۴ ساعت از برق بکشید و مجددا به برق بزنید ، چون شبکه اوااپراتور با اختلال دیفراست روبرو شده و پشت شبکه برفک زده .با بیرون کشیدن از برق و بعد از ۴ ساعت زدن به برق هم برفک ها اب شدن هم یه ریست برای دستگاه شما انجام شده ، با این کار اختلال دیفراست به احتمال ۸۰% از بین میرود .

فن دستگاه برسی شود 

فن در یخچال نقش بسیار مهمی را ایفا میکند ، و وظیفه سیلکوله کردن دستگاه را به عهده دارد ، فن های دستگاه خود را کنترل کنید ، زیرا عدم کارکرد فن باعث اختلال در گردش هوا در داخل یخچال یا ساید بای ساید شما میشود .در ساید بای ساید اگر قسمت پایین فریزر یخ بزند و بالای فریزر مواد غذایی انجماد نداشته باشد فن دستگاه معیوب می باشد که هوا را سیلکوله نمیکند .برای تعمیر یخچال با تماس با ما در سریعترین زمان عیب یخچال فریزر یا ساید بای ساید  خود را برطرف کنید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *