تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

عضو رسمی اتحادیه

 

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی در محل همراه با قطعات شرکتی و ضمانت رسمی در سراسر تهران

دلیل اینکه اکثر مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی فاران سرویس را انتخاب میکنند چیست ؟

 • تمام افتخارات و هدف ما رضایتمندی مشتری و معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی به دوستان و اشنایان شما عزیزان می باشد.
 • طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیر فاران سرویس جهت تعمیر لباسشویی و در اخر رضایت آنها از مجموعه فاران سرویس گرفته شده به شرح زیر می باشد.
 • با هر مدل و برند ماشین لباسشویی متخصص اموزش و دوره دیده همان برند به محل برای انجام خدمات  رسانی اعزام می شوند که این موضوع برای همه مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار بوده چون بدون هدر رفتن وقت در سریعترین زمان ممکن عیب یابی و رفع عیب می گردد .
 • تمانی خدمات انجام شده برای تعمیر ماشین لباسشویی دارای گارانتی رسمی ۳ الی ۱۲ ماهه می باشد خدمات انجام شده تعمیر لباسشویی در مدت زمان ضمانتنامه ،گارانتی تعویض قطعات تعلق میگیرد که این موضوع دغدغه اکثر مشتریان را برطرف می کند.
 • کلیه خدمات تعمیر لباسشویی در محل مشتری می باشد مگر قطعه خاص یا برد یا تایمر ، شفت ، سه نظام ، بلبرینگ ، موتور اشگال داشته باشد که به کارگاه فاران سرویس برای انجام خدمات آورده می شود.
 • برای رفاه حال واسایش مشتریان عزیز کلیه خدمات تعمیر لباسشویی در همان روز و با توجه به زمان بندی مشتری با تکنسین مربوطه  انجام می شود  بعد از تماس با فاران سرویس تکنسین مربوط با برند لباسشویی با شما تماس میگیرد.
 • کلیه قطعات مورد تعویض از لوازم اصلی و شرکتی همان برند بوده که از انبار فاران سرویس تهیه می شود.

 

سرعت در تعمیر ماشین لباسشویی

همه خدمات تعمیر لباسشویی ما در همان روز انجام می شود . بعد از تماس با ما در مرحله اول تعمیر کار لباسشویی شما را راهنمایی میکند که اگر مشگل جزیی بود خودتون برطرف کنید . اما اگر مشگل جدی بود در سریعترین زمان تعمیرکار ماشین لباسشویی مربوط با برند شما در محل حاضر می شوند و خیلی زود مشکل شما برطرف می شود.

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در محل 

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی کلیه خدمات تعمیر لباسشویی را در محل مشتری انجام می دهد جهت رفاه حال مشتریان و تسریع در امر خدمات ، بعد از تماس با اوپراتور تکنسین های نمایندگی در کمتر از یکساعت به محل اعزام شده و در کوتاه ترین زمان به رفع عیب دستگاه می پردازند.

ضمانت نامه رسمی خدمات انجام شده

نمایندگی و تعمیر گاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی فاران سرویس کلیه خدمات انجام شده تعمیر لباسشویی را به مدت ۳  الی ۱۲ ماه گارانتی میکند ، تکنسین های فاران سرویس در زمان اتمام  خدمات انجام شده لیبل کارت گارانتی فاران سرویس را به دستگاه شما می چسبانند.

انواع مشکلات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی:

در تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است با مواردی از قبیل نشستن لباس ها ، نچرخیدن دیگ دستگاه ، روشن نشدن دستگاه و برق داشتن بدنه مواجه شویم.

از جمله ایرادات دیگر می توان به صدای بیش از حد ، قفل شدن یا قفل نشدن درب دستگاه و خراب بودن تایمر اشاره کرده.

ممکن است اجزای کوچکتر نیز مانند تایمر ، لاستیک درب ماشین ، دینام ، سه نظام و …خراب باشند.

 

 چگونه از ماشین لباسشویی  استفاده کنیم که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی نداشته باشیم 

تعمیر ماشین لباسشویی

مقدار لباس در ماشین لباسشویی خیلی اهمیت در طول عمر ماشین لباسشویی دارد پس به اندازه استاندارد لباس بریزید ، لباس داخل ماشین لباسشویی بریزید طوری که به اندازه یه وجب خالی باشه از سح بالایی لباس ها

 • حتما از یک برند شوینده استفاده کنید ، استفاده از برندهای مختلف باعث بوجود امدن جرم در المنت ئ سه نظام می شود که به مرور زمان منجر به اسیب جدی برای دستگاهتان می شود.
 • از بعضی از نرم کننده ها اصلا استفاده نکنید چون منجر به کرمو شدن سه نظام و شفت ماشین لباسشویی می شود
 • زیاد ریختن شوینده در جاپودری دلیلی برای بیش از حد تمیز شدن  لباس ها نیست ، شما به اندازه مشخص شوینده بریزید ، برای شستشوی دلخواه نسبت به لباس و الودگی آن برنامه های مختلف ماشین لباسشویی شما رو به انتظارتون می رسونن
 • برای تمیز کردن بدنه دستکاه ابتدا با یک دستمال اغشته به شوینده قسمت مورد نظر بکشید طوری که اثری از آلودگی نمونه ، سپس با یک دستمال نرم دستگاه را پاک کنید ، هرگز از سیم ظرفشویی برای تمیز کردن استفاده نکنید زیرا باعث خط و خش در ماشین لباسشویی می شود.
 • حتما از فیلتر اب مخصوص ماشین لباسشویی  برای اب ورودی به ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 • سالی یکبار از جرم گیر استفاده کنید ،ماشین لباسشویی را رو تایم ۲ ساعت گذاشته سپس جرم گیر مخصوص المنت ماشین لباسشویی را داخل جاپودری بریزید ، المنت لباسشویی ارتباط نزدیکی با سایر قطعات نظیر برد و موتور دارد ، با وجود جرم المنت امپر بالایی میکشد که امپر کشیدن زیاد باعث اسیب به برد الکترونیک و موتور می شود.
 • حتما دستگاه بطور تراز بر زمین قرار بگیرد به نحوی که با تکان دادن لق نباشد و ۴ تا پایه کابین روی زمین باشند ، اگر همسطح نبود پیچ پایه کابین مورد نظر را تنظیم نمایید . تراز نبودن در دور خشک کن منجر به حرکت کردن ماشین لباسشویی می شود.
 • برای ماشین لباسشویی خود حتما از سیم ارت استفاده کنید ،خودتان هم میتوانید بعضی از اشکالات تعمیر لباسشویی را انجام دهید  و دقت داشته باشید که سیم ارت بواسطه یک سیم انجام میشود ، یکسر سیم به پیچ پشت بدنه متصل شود و دیگر سر سیم فقط بواطسه یک میخ به دیوار متصل شود ، به هیچ عنوان سیم ارت ماشین لباسشویی یا سایر لوازم برقی  را به لوله ی اب یا لوله گاز متصل نکنید.
 • هیچ گاه موقع تمیز کردن ماشین لباسشویی از پاشیدن اب به قسمت برد الکترونیک و تایمر مکانیک ماشین لباسشویی خودداری کنید چون باعث اسیب جدی برای برد الکترونیک یا تایمر مکانیک بسیار زیاد است و شما را نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی می کند.
 • قبل از اینکه میکروسوئیچ دستگاه عمل کند در زمان اتمام کار برنامه ماشین لباسشویی هرگز دسگیره درب را محکم نکشید ، چون برد الکترونیک در پایان برنامه شستشو فرمان باز شدن درب را می دهد سپس با فشردن دسگیره درب را باز نمایید.

 

تایمر ماشین لباسشویی چیست و چه کاری انجام میدهد :

این تایمر ها از موتور تایمر و تعدادی دنده و فنر که نیروی لازم جهت چرخش دنده ها از یک فنر که توسط دست شارژ میشود تشکیل شده است  این تایمر ها در بسیاری از دستگا ها کاربرد دارند .از یک زمان سنج پخت در اشپزخانه تا در ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی دوقلو و صنعتی به کار برده می شوند.

کارایی تایمر در ماشین لباسشویی :

تایمر از فنر و دنده و موتور مگنتی و سیم پیچ و گیربکس متصل به دنده تایمر تشکیل شده است ، مهمترین نقش در ماشین لباسشویی را ایفا می کند . شما میتوانید برنامه ایی که مد نظر دارید از بابت شستشو  را به تایمر داده و تایمر کار خودشو درست انجام می دهند . لوازمی که نیاز به برنامه مشخصی دارند به تایمر مجهز می باشند ، تا قبل از دیجیتال و الکترونیک شدن ،تایمر ها در خیلی از وسایل کارایی برنامه خاص در دستگاه را ایفا می کند ، به فرض مثال یخچال ، تستر ، ساید بای ساید و …… . در صورت اشگال در تایمر با مجوعه فاران سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی تماس حاصل فرمائید.

سوالات مشتریان از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فاران سرویس  :

چرا آب از حد همیشگی در دیگ بالاتر امده و سرریز می شود ؟

تعمیر ماشین لباسشویی : قطعه ای بنام هیدروستات در تمامی لباسشویی ها وجود دارد از قطعات فنر هسته سیم پیچ روتور و شلنگ تشکیل شده که وظیفه کنترل سطح آب در دیگ را بر عهده دارد ، با خرابی هیدروستات کنترل حد آب از بین رفته و اب سرریز می شود ، با مواجه شدن با همچین اشگالی دستگاه ررا از برق بکشید و به شماره های نمایندگی ما برای تعمیر ماشین لباسشویی تماس حاصل فرمائید.

چرا ماشین لباسشویی خاموش است ولی آب داخل دیگ پر است ؟

زمانی که ماشین لباسشویی خاموش است ولی آب داخل دیگ پر است و سر ریز میشود اشگال از شیر برقی می باشد ، شیر برقی ماشین لباسشویی وظیفه قطع و وصل کردن اب ورودی را بر عهده دارد زمانی که خراب باشد اب یکسره وارد ماشین لباسشویی می شود ، برای تعویض شیر برقی  و تعمیر ماشین لباسشویی از تکنسین های دوره و اموز ش دیده فاران سرویس کمک بگبرید.

شماره تماس شعب مختلف تعمیرات ماشین لباسشویی فاران سرویس در سراسر تهران 

تعمیرات ماشین لباسشویی در شرق تهران

تهرانپارس ، پیروزی ، حکیمیه ، فرهنگسرا ، علم و صنعت ، لویزان ، نارمک ، سبلان ، نیروهوایی ،هروی ، پاسداران

۷۶۲۴۵۵۲۳ (۸خط) : شماره

تعمیرات ماشین لباسشویی در غرب تهران

پونک ، باغ فیض ، ابوذر ، بلوار فردوس ، شهر زیبا ، دهکده المپیک ، شهران ، صادقیه ، مرزداران ، گیشا ، تهرانسر

۴۴۲۵۳۸۷۳  (۸ خط ) : شماره

تعمیرات ماشین لباسشویی در سعادت اباد و شهرک غرب

۴۴۲۵۳۸۷۳  (۸ خط ): شماره

تعمیرات ماشین لباسشویی در شمال تهران

نوبنیاد ، هروی ، قلهک ، جمشیدیه ، تجریش ، نیاوران ، اختیاریه ، قیطریه ، میرداماد ، شریعتی ، اندرزگو ، فرمانیه ، کامرانیه ، ولنجک ، محمودیه ، دزاشیب

۰۹۱۲۵۳۶۱۳۶۵  ۷۶۲۴۵۵۲۳ : شماره

تعمیرات ماشین لباسشویی در جنوب تهران

منیریه ، گمرک ، نواب ، نازی اباد ، علی اباد ، کیانشهر ، دولت اباد ، شهرری

۰۹۱۲۵۳۶۱۳۶۵  : شماره