تعمیر ماشین لباسشویی در پردیس

تعمیر لباسشویی در پردیس از موارد ویژه ای است که با تعمیرکاران با تجربه نمایندگی تعمیرگاه مجاز نصب سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی معتبر و مجاز فاران سرویس از تمامی مدل ها و برندها در محل یا منزل انجام می شود .

در صورت نیاز به خدمات تخصصی نصب ، سرویس ، عیب یابی و تعمیرات لباسشویی در شهر پردیس و حومه به راحتی می توانید با ثبت در خواست تعمیرکار یا شماره های تلفن درج شده 76246976 -021 یا 76245523 -021 تماس حاصل فرمایید .

تعمیرگاه مجاز نصب ، سرویس ، عیب یابی و تعمیرات لباسشویی در شهر پردیس

تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی شهر پردیس در محل مزیت های بسیاری برای صاحبان این کالا دارد از جمله این مزایا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 1. دسترسی به خدمات فنی و تخصصی مثل نمایندگی مرکزی
 2. دسترسی به خدمات پس از فروش مناسب
 3.  ارائه قطعات اصلی و استاندارد برای تعمیر لباسشویی شما
 4. گارانتی ۱۲۰ روزه خدمات / قطعات فاران سرویس
 5. تعمیرات انواع برد های لباسشویی
 6. عیب یابی در کمترین زمان
 7. خدمات نصب
 8. عیب یابی رایگان
 9. سرویس در مجل

مرکز تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی در شهر پردیس

تعمیرات لباسشویی در پردیس

تعمیر لباسشویی های جدید به دلیل استفاده از فن آوری های جدید و پیشرفته به افراد با تجربه و حرفه ای و آموزش دیده نیاز دارد.

در گذشته برای تعمیر این لوازم ناچار به ارسال آن به نمایندگی مرکزی در مراکزی دورتر بودیم که این مورد باعث می شد تا خریدار هزینه های بیشتری را متحمل شود .

منطقه پردیس به دلیل داشتن تراکم جمعیت بالا مرکزی فعال برای دریافت خدمات تعمیرات محسوب می شود . در حال حاضر شما می توانید برای تعمیر لباسشویی در پردیس در انواع مدل ها در مجل یا منزل با نمایندگی ما 76246976-021 تماس گرفته و در کوتاهترین زمان خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید .

حتما بخوانید : برای اطلاع از سایر خدمات لوازم خانگی در پردیس فاران سرویس با تعمیرات لوازم خانگی در پردیس همراه باشید .

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس فاران سرویس

مورد مهمی که در مورد تعمیر لباسشویی در پردیس باید به دقت به آن توجه کنید این مورد می باشد که حتما خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس بخواهید .

استفاده از خدمات از تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی در منزل چند مزیت برای شما دارد :

 1. از خدمات حرفه ای و تخصصی استفاده می کنید
 2. به قطعات اصلی دسترسی دارید
 3. از خدمات پس از فروش و استاندارد بهره مند می شوید
 4.  به خدمات انجام شده توسط نمایندگی اطمینان خاطر دارید تعمیرگاه مجاز در قبال انجام خدمات به شما مشتری تعهد دارد و همین تعهد باعث می شود تا در انجام خدمات خود دقت و حساسیت بیشتری را مورد توجه قرار دهد.

دسترسی راحت و آسانی به خدمات مورد نیاز لباسشویی در تمامی برند ها در پردیس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی درپردیس

تمامی برندهای تولید کننده لوازم خانگی و به ویژه لباسشویی امکاناتی را فراهم کرده اند تا مخاطبان آنها دسترسی راحت و آسانی به خدمات مورد نیاز خود داشته باشند .

گاهی اوقات نیز یک مرکز نمایندگی خدمات چند برند متفاوت را با یکدیگر انجام می دهد . کافی است :

 • با تلفن های مرکز 76246976-021 یا 76245523-021 نمایندگی تعمیرات لباسشویی در پردیس تماس بگیرد.
 • پس از ۲۰ دقیقه کارشناس مربوطه با مشتری تماس گرفته و در صورت نیاز بر اساس مدل و علت. خرابی لباسشویی اعزام می شوند .
 • ضمانت ۴ ماهه از مزیت های نمایندگی تعمیرات لباسشویی در پردیس است.

لیست قیمت هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی – 1403

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی به عواملی همچون :

 • نوع
 • مدل دستگاه
 • نوع خرابی
 • قیمت قطعات یدکی
 • تخصص و تجربه تعمیرکار و موقعیت جغرافیایی محل تعمیرات بستگی دارد.
 • انتخاب تعمیرکار ماهر و استفاده از خدمات شرکتی معتبر با پایین‌ترین قیمت‌های شرکتی می‌تواند از نظر اقتصادی به صرفه‌تر باشد و کیفیت تعمیرات را تضمین کند .
هزینه ایاب ذهاب از 200.000 تا 300.000 هزار تومان
هزینه سرویس ماشین لباسشویی از 250.000 تا 450.000 هزار تومان
هزینه نصب ماشین لبایسشویی 350.000 هزار تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی از 350.000 تا 600.000 هزار تومان
هزینه تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی 350.000 هزار تومان
هزینه تعویض شیر برقی لباسشویی از 250.000 تا 450.000 تومان
هزینه تعویض درب ماشین لباسشویی 3000.000 هزار تومان

حتما بخوانید : لیست کامل قیمت 1403 هزینه تعمیرات لباسشویی

عیب یابی تخصصی لباسشویی در پردیس

شناخت عیب و ایرادهای یک لباسشویی امروزی کار راحتی نیست و از عهده هر فردی بر نمی آید. ممکن است با تشخیص اشتباه هزینه های گزافی به مشتری وارد شود.

به همین دلیل بهترین پیشنهاد این است که برای دریافت خدمات تخصصی حتما با فردی آگاه و آشنا به تعمیرات ماشین لباسشویی صحبت کنید .

تکنسین هایی که در نمایندگی تعمیرات یک برند استخدام شده اند مطالب زیادی در مورد تعمیر این وسایل می دانند و در دوره های آموزشی متفاوتی شرکت کرده اند.

اشکالات رایچ ماشین لباسشویی :

 • لباسشویی روشن نمی شود
 • عدم تخلیه ماشین لباسشویی
 • عدم ابگیری ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • موقع کار کردن صدا می دهد
 • هنگام کار کردن تکان می خورد
 • از زیر لباسشویی آب خارج می شود
 • لرزش هنگام شستشو
 • آبگیری بیش از انداره ماشین لباسشویی
 • ارور در نمایشگر ماشین لباسشویی
 • هنگ کردن نمایشگر

برای عیب یابی لباسشویی در پردیس بهترین راه تماس 76246976-021 با نمایندگیهای مجاز و معتبر در زمینه تعمیر و عیب یابی لباسشویی می باشد.

حتما بخوانید : کامل ترین لیست عیب یابی ماشین لباسشویی همراه باشید .

تعمیر لباسشویی پردیس در محل یا منزل

یکی از موارد خاص و ویژه ای که در سالهای اخیر برای دسترسی راحتتر مخاطبان به تعمیر لوازم خانگی امکان تعمیر در محل می باشد.

در شهر پردیس شما می توانید با تماس با کارشناسان با تجربه فاران سرویس 76246976-021 در نمایندگی به نیاز تعمیراتی خود دست پیدا کنید.

 • کافی است پس از تماس ۲۰ دقیقه منتظر بمانید تا کارشناس با شما تماس برقرار کند و در صورت نیاز تکنسین های خود را با تجهیزات عیب یابی به محل اعزام کند.
 • ضمانت یک ماهه قطعات و ضمانت۴ ماهه خدمات در محل از مزیت های تعمیر لباسشویی پردیس در محل می باشد.

تعمیر برد لباسشویی در پردیس

یکی از بخش های مهم لباسشویی های جدید برد الکترونیکی آن می باشد. حساسیت این بخش به اندازه ای است که برای عیب یابی و تعمیر آن باید از تخصص و تجربه کافی برخوردار بود.

 1. در صورت عیب یابی در محل و وجود ایراد در برد لباسشویی این قطعه از ماشین لباسشویی جدا شده و برای تعمیر به کارگاه برده می شود.
 2. تکنسین های دور دیده اطلاعات کافی برای تعمیر این برد در اختیار دارند. تعمیر برد لباسشویی در پردیس در نمایندگی مجاز فاران سرویس صورت می پذیرد.

نصب انواع لباسشویی در پردیس

نصب لباسشویی در پردیس

پس از خرید یکی از موارد مهمی که باید مورد توجه قرار بگیرد روش نصب لوازم خانگی می باشد. نصب لباسشویی ها باید طبق استاندارد خاصی انجام شود تا در آینده مشکلی برای آن به وجود نیاید کافی است :

 • پس از خرید هر مدل و نمونه ای از لباسشویی های جدید با شماره های نمایندگی نصب لباسشویی تماس بگیرید .
 • در صورت نصب مجدد لباسشویی یا اتمام تاریخ گارانتی با ما با شماره های 76245523-021 یا 76246976-021 نماس حاصل فرمایید .
 • کارشناسان بخش نصب فاران سرویس برای نصب مراجعه می نمایند و تمامی توضیحات لازم و آموزش استفاده از لباسشویی را در اختیار شما قرار می دهند .

استفاده از خدمات نصب نمایندگی باعث می شود که شما در زمان تعمیر لباسشویی در پردیس با مشکل مواجه نشوید و از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

تعمیرکاران متخصص ماشین لباسشویی در پردیس

تعمیرکار لباسشویی در پردیس

تعمیر ماشین لباسشویی در پردیس در هر برندی باید توسط تعمیرکار کارازموده صورت گیرد با توجه به این که قطعات و بخش های مختلف این دستگاه ها ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل شوند معمولاً نیاز به تعمیرات آن ها زیاد است از این رو مرکز تعمیرات لوازم خانگی در پردیس فاران سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی در پردیس دایر شده و روز به روز خدمات جدیدتری به این بخش ها وارد می شود که از تکنولوژی های روز دنیا بهره می برند .

مراحل ثبت درخواست سرویسکار

 • با شماره های موجود در این سایت 76246976-021 تماس حاصل کنید.
 • سپس اپراتوری که جوابگوی شماست آدرس شما را ثبت می کند.
 • مشاوره هایی نیز در زمینه ی مشکلات ماشین لباسشویی شما انجام می گیرد تا مجموعه ی فاران سرویس بداند که چه نیرویی را باید برای شما اعزام کند.  ( برای این کار سوالاتی در زمینه ی برند ماشین لباسشویی ، مشکل که با آن مواجه است و برخی سوالات که ممکن است کارشناسان لازم بدانند از شما بپرسند توسط شما باید پاسخ داده شوند تا اگر نیاز به وسیله ی خاصی برای تعمیر است نیز به همراه متخصص فرستاده شود).
 •  اسرع وقت نیروی متخصص به منزل شما اعزام شده و معمولاً در همان مرحله ی اول کار تعمیرات صورت می گیرد. اگر نیاز باشد قطعه ای تعمیر یا انتقال داده شود، ممکن است تعمیر ماشین لباسشویی شما در دو جلسه صورت گیرد.( با توجه به تجربه ی کافی کارشناسان این مجموعه، این امکان نیز به شما داده شده است که پس از مشاوره هزینه های حدودی برای شما برآورد شود تا قبل از اعزام تعمیرکار به محل شما از هزینه های احتمالی اطلاع داشته باشید).

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در پردیس

یکی از لباسشویی های پرطرفدار در بین مخاطبان لباسشویی سامسونگ می باشد. مانند هر تجهیزات و لوازم خانگی دیگری این دستگاه نیز ممکن است دچار مشکل شود. پردیس برای دسترسی راحتتر به خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در پردیس راه اندازی شده است تا مخاطبان این برند نیز به راحتی بتوانند از خدمات فنی و تخصصی بهره مند شوند.

این نمایندگی نیز ضمانت یک ماهه قطعات و ضمانت ۴ ماهه خدمات در محل را برای لباسشویی سامسونگ اجرا می کند استفاده از خدمات نمایندگی چند مزیت عمده برای مخاطب دارد از جمله:

 1.  دسترسی به خدمات تخصصی متناسب با برند کالای خود
 2. دریافت خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه

۱۱ چیز که میتوانید با لباسشویی بشویید اما نمی دانستید !

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در پردیس

اگر از مخاطبان لباسشویی و لوازم خانگی ال جی در پردیس هستید. با خیال راحت آن را خریداری کنید زیرا نمایندگی مرکزی این برند یکی از شعب نمایندگی خود را به شهر پردیس اختصاص داده است.

برای تعمیر لباسشویی در پردیس کافی است با نمایندگی مجاز آن در پردیس تماس حاصل کنید و خدمات مورد نیاز خود را با آنها در میان بگذارید. دسترسی به خدمات با کیفیت و درجه یک از خصوصیات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در پردیس می باشد.

ضمانت خدمات از موارد مهمی است که به صورت یک امتیاز برای مخاطبان لوازم خانگی ال جی در نمایندگی در نظر گرفته می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در پردیس

در پردیس ، اگر ماشین لباسشویی بوش شما نیاز به تعمیر دارد ، بهترین گزینه نزدیکی شما نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در پردیس تعمیرگاه مجاز فاران سرویس است .

این تعمیرگاه با تیم متخصص و مجربی از تکنسین‌های ماهر، به شما خدمات تعمیری با کیفیت و مطمئن را ارائه می‌دهد.

از تعمیرات روزمره تا مشکلات پیچیده‌تر ، تعمیرگاه مجاز فاران سرویس با استفاده از قطعات اصلی و روش‌های تعمیر پیشرفته ، به اطمینان شما از عملکرد بهتر ماشین لباسشویی بوش شما می‌افزاید .

سوالات شما :

با شماره های موجود در سایت تماس گرفته یا در بخش تماس ، از فرم ثبت درخواست تعمیرکار استفاده نمایید .

بله خدمات فاران سرویس شامل گارانتی 4 ماهه خدمات می باشد ، کارشناسان بعد از اتمام کار لیبل گارانتی را در مجصول می چسبانند .

بله، تمام اعضای تیم این مرکز به مفهوم اخلاقی و اعتماد سازمانی متعهد هستند، که تمام مراحل مرتبط با سازمان‌های امنیتی و نظارتی را با موفقیت طی کرده‌اند. کارشناسان تعمیر ما دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند و با موفقیت آزمون‌های روان‌شناسی مورد نیاز را پشت سر گذاشته‌اند .

تعمیرگاه فاران سرویس تمام اسناد اعتبارسنجی لازم ، از جمله مجوزهای رسمی از اتحادیه‌های مرتبط را در اختیار دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌نماید . فاران سرویس در زمینه‌های متنوعی همچون تعمیر ماشین لباسشویی در تمام مناطق پردیس و همچنین خدمات تعمیر لواز خانگی در پردیس ارائه می‌دهد .