تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

این روزها تنوع برند و نکنولوژی ‌های به کار رفته در ساخت تلویزیون به قدری گسترده است که برای تعمیر تلویزیون باید تیم تخصصی تشکیل داد که تخصص هر کدام تعمیر یک برند خاص باشد ، از تلوزیون‌هایی با لامپ تصویر گرفته تا انواع ال سی دی و ال ای دی که تنوع شیوه کار باعث می‌شود تا تعمیرکاران خاص هر کدام از این مدل‌ها برای تعمیر تلوزیون در منزل ( محل ) نیاز باشد .

آنچه ما در اختیار شما می‌گذاریم، یک تیم کارآمد است که نزدیک‌ترین موقعیت مکانی را نسبت به محل زندگی شما داشته باشد ، تعمیرکارانی کارآمد که تعمیر تلویزیون در محل را با تضمین انجام می‌دهند .

قطعات اصل را با گارانتی معتبر ارائه می‌کنند و با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار تعمیرات را به پایان خواهند رساند .

تعمیر تلویزیون را به افراد متخصص واگذار کنید

اگر مشکلی در ارائه تصویر پیش آمده، اگر صدای ناهنجاری از دستگاه به گوش می‌رسد یا تلویزیون از کارایی قبلی فاصله گرفته و امکانات پیشین را ارائه نمی‌کند پیش از هر چیز بدون آنکه خودتان برای تعمیرات اقدام کنید به مراکز مجاز تعمیر تلویزیون زنگ بزنید و اپراتور از شما شرح خرابی دستگاه را خواهد پرسید.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی فاران سرویس پس از ارائه توضیحات، در صورت نیاز تعمیرکار از نزدیک‌ترین مرکز به محل سکونت شما اعزام خواهد شد .

کار تعمیر تلویزیون یکی از انواع تعمیرات تخصصی و بسیار حساس است .

دستگاه‌های LED امروزی، نیاز به تعمیرکارانی دارد که دورهای مربوط به تعمیرات برندهای مختلف و شیوه تعمیر این دستگاه را به صورت مدام شرکت کرده باشند و با اطلاعات و مهارت‌های به روز شده سراغ دستگاه‌های جدید بیایند .

تعمیر تلوزیون در منزل

در چه مواردی به تعمیر تلویزیون نیاز پیدا می‌کنید

چه زمانی باید به تعمیرکار زنگ بزنید؟

تلویزیون روشن نشود یا روشن و خاموش شود یا حتی اگر تلویزیون یک خود به خود روشن شود!

یا اگر ناگهان هیچ تماشا خود به خود خاموش شود، در این موارد البته احتمال ایراد تنظیمات ساده نیز وجود دارد اما در هر صورت بهتر است با مراکز تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

موارد دیگری نیز وجود دارد که بهتر است تلویزیون را در حالت خاموش نگه دارید و به به مراکز فاران سرویس زنگ بزنید.

اگر صدا هست اما تصویر تلویزیون نمی‌آید یا در صورتی که هر گونه اخلالی در ارائه تصویر پیش می‌آید.

به طور مثال، تصویر شطرنجی می‌شود یا کیفیت پیکسل پایین آمده یا رنگ‌ها به هم ریخته تمام این موارد نشان دهنده ایراد در دستگاه شماست.

استفاده از قطعات اصل برای تعمیر تلویزیون

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید استفاده از قطعات اصل برای کار تعمیرات است.

در صورتی قطعات تقلبی برای تعمیر هر برند استفاده شود نه تنها ایراد رفع نخواهد شد بلکه ممکن است به سایر اجزا نیز لطمه وارد شود.

بنابراین در این خصوص اهمال نکنید و مراکز تعمیر تلویزیون مجاز در این تامین قطعات اصل را انتخاب کنید تا تعمیرکار در صورتی که تلوزیون نیاز به تعویض قطعه داشته باشد بتواند از قطعات اصل با گارانتی معتبر استفاده کند.

تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال می‌شود

پس از تماس شما ظرف نیم ساعت تعمیرکاران درب منزل شما خواهند بود.

تیم ما مستقر در سطح شهر می‌توانند در زمان کوتاهی به محل اعزام شوند.

خدمات حرفه‌ای و تعمیرکاران متخصص در کوتاه‎ترین زمان ممکن به محل مورد درخواست شما خواهند رسید.

تعمیر تلوزیون در منزل

تعمیر تلوزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در سراسر تهران

در هر کجای تهران که باشید با یک تماس ساده می توانید تیم تخصص تعمیرات تلویزیون فاران سرویس وصل شوید و هر نوع سوال یا خدماتی که نیاز است در نظر بگیرید.

از یاد نبرید که برای تلویزیون شما احتمال بروز مشکلات زیادی است که می بایست دقت ویژه ای در این زمینه صورت بگیرد.

به عنوان مثال یکی از مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون ایجاد شود. آبخوردگی است.

در صورتی که میزان آبخوردگی تلویزیون بالا باشد شانس شما برای تعمیر خیلی کم است اما اگر میزان آبخوردگی تلویزیون کم باشد و شما خدمات تعمیر تلویزیون در محل را انتخاب کرده باشید می توانید شانس بالاتری در این راستا داشته باشید اما اگر تلویزیون تحت شرایط دشوار حمل و نقل شود ریسک ضربه بیشتر شده و آب به نقاطی که نباید نفوذ می کند.

در صورتی که زمان را غنیمت بشمارید و به موقع اقدام به تعمیر تلویزیون کنید می توانید به سادگی تنها با تعویض پنل مربوط به آبخوردگی سایر مشکلات احتمالی را به حداقل برسانید.

گاه برخی از پنل های مربوط به تلویزیون که خیس شده اند هزینه بالایی می طلبد و شخص ترجیح می دهد تلویزیون نو جایگزین نماید به این ترتیب :

در صورتی که زودتر اقدام به استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون شود هزینه های احتمالی به حداقل رسیده و استفاده از تجهیزات پیشرفته بیشتر به کار می آید.

حتماً برای شما هم پیش آمده که گاه در تصویر تلویزیون مشکلی ایجاد می شود رنگ ها در موقعیت دقیق قرار ندارد و یا اشکال به صورتی هستند که غیر واقعی به نظر می رسد در این شرایط تلویزیون دچار مشکل پرش تصویر شده است.

برخی از افراد به دلیل اینکه در موقعیت جغرافیایی دور از نمایندگی تعمیرات تلویزیون هستند از تعمیر منصرف می شوند و این موضوع متاسفانه پس از دوره ای مشخص مشکلات زیادی برای تلویزیون ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که شرایط تعمیرات تلویزیون در سراسر تهران به صورت تعمیر تلوزیون در منزل فراهم شده است و تنها با تماس و اعلام آدرس می توانید از این خدمات استفاده کنید.

اشکالاتی که در تلویزیون ایجاد می شود گاه مشکلاتی از قبیل غیر یکنواختی و کدری ایجاد می کند و این رویکرد بسیار آزاردهنده خواهد شد به این ترتیب می توانید به سادگی از بروز هر نوع اختلالی جلوگیری کنید.

تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون موضوعی بسیار مهم و تخصصی است و نیاز به بررسی دقیق پنل دستگاه و همینطور تست عملکرد سایر قطعات دارد خوشبختانه تیم تخصصی تعمیر تلویزیون فاران سرویس با در نظر گرفتن تمامی شرایط خطر بهترین خدمات را ارائه می دهند.

هزینه تعمیرات تلویزیون

هزینه تعمیرات تلویزیون بر اساس قطعه خرابی، نوع تلویزیون، میزان خرابی و میزان خدمات مورد نیاز ارزیابی می شود.

فرض کنید مشکل تلویزیون شما تعمیر پاور است.

می دانیم که پاور در تلویزیون خازن هایی است که پس از گذشت مدتی از شروع کار دچار خرابی می شود و اغلب دچار پوسیدگی می شود.

برای انجام تعمیر تلویزیون در این زمینه نیاز است که پاور تلویزیون تعویض شود.

در صورتی که ترانزیستور خراب باشد و در نهایت به پاور سرایت کرده باشد نیاز به تعویض این قطعات است که هزینه جداگانه ای در بر می گیرد مشخص است که برخی از قطعات قابلیت ترمیم دارند و دیگر نیاز به هزینه بالا نخواهد بود.

اقدامات مربوط به هر واحد مجهزی نیاز به تخصص حرفه ای دارد.

گاه بحث تعویض چندین قطعه حساس مطرح است به این ترتیب می بایست از بهترین نمونه اورجینال برای تعویض استفاده کرد به طوری که کیفیت صد در صد فراهم شود.

در فرآیند تعویض و تعمیر قطعه اینکه چه قطعه ای مورد استفاده قرار بگیرد خود بخش مهمی از هزینه را شامل می شود.

هزینه تعمیر تلوزیون در منزل به مراتب از حمل و نقل تلویزیون و سایر ریسک های موجود کمتر است و شما در زمانی کم به نتیجه خواهید رسید

در برخی از محل های تهران که مشکلات نوسان برق دارند متاسفانه با مشکل خرابی برد تیکان تلویزیون روبرو هستیم که بر البته بر اساس آبخوردگی تلویزیون نیز رویت می شود.

برد تیکان قطعه ای است که بین مین برد و فلت ارتباط ایجاد می کند تا تصاویر در تلویزیون به درستی نمایش داده شود.

این دو قطعه از طریق برد تیکان با هم ارتباط می گیرد و در نهایت موجب نمایش تصاویر در تلویزیون می شود.

در صورتی که برد تیکان بر اساس نوسانات برق یا خرابی سایر قطعات تلویزیون آسیب ببیند ارتباط بین مین برد و فلت از بین رفته و دیگر تصویری در تلویزیون دیده نمی شود.

در چنین شرایطی در ابتدا باید بررسی شود که علت از بین رفتن تصویر تلویزیون بر اساس برد تیکان است یا خرابی دیگر رخ داده است که این نیز خود یکی از دلایل تعیین هزینه است.

به هر حال مشخص شدن اینکه تلویزیون به چه دلیلی دچار خرابی شده است بخشی از هزینه محسوب می شود.

تعمیرات تخصصی تلویزیون

جمله ” تلویزیونم اتصالی داد” بارها و بارها شنیده شده است در حالی که مشتری با نگرانی در مورد این موضوع صحبت می کند و درخواست کمک دارد.

حقیقت این است که این بخش به احتمال زیاد به بخش فلت تلویزیون بستگی دارد.

یکی از اشکالاتی که در تلویزیون در بخش فلت ایجاد می شود به دلیل خیس شدن این بخش است.

فلت ها بخش های انتقال دهنده اطلاعات تصویر هستند که محل آنها اغلب در زیر قاب و در سطح جلویی تلویزیون است.

این بخش در صورت ورود مایعات که نقش یک ماده رسانا را ایجاد می کند دچار اتصالی می شود و در نهایت دچار اختلال می شود.

در صورتی که برای این بخش خرابی ایجاد شود نیاز به تعمیر برد آدرس و فلت آبخورده است که توسط تیم تعمیرات تخصصی تلویزیون  در تهران صورت می گیرد.

در صورت دیر شدن تعمیر فلت تلویزیون، خرابی به بخش های دیگر سرایت کرده و سبب خرابی خود فلت ها می شود.

آی سی های پردازنده نیز درگیر می شود و دیگر تعمیرات تلویزیون امکانپذیر نیست.

در این شرایط از تعمیرکار تلویزیون می شنوید که فلت باید عوض شود.

شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن از تخصص ترین سرویس تعمیر و بهسازی فاران سرویس برای تعمیرات تخصصی تعمیر تلوزیون در منزل خود استفاده کنید.

مین برد دستگاه تلویزیون اغلب پس از دوره ای موجب اختلال در بخش پخش صدا می شود به طوری که تلویزیون دچار مشکل صدا می شود.

در صورتی که امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد که هزینه بسیار کمی در بر می گیرد اما اگر شرایط تعمیر این قطعه وجود نداشته باشد تیم تعمیرات حرفه ای فاران سرویس با کسب اجازه از صاحب دستگاه اقدام به تعویض مین برد دستگاه می کند.

در چنین شرایطی سایر قطعات دستگاه تلویزیون که شامل پاور، بلندگو و … است نیز مورد آزمایش قرار می گیرد تا در صورت نیاز تعمیرات لازم صورت بگیرد.

خوشبختانه با بررسی به موقع، مشکلات ایجاد شده برای بخش صدای تلویزیون به سرعت قابل حل است و نیاز به دستکاری جدی و یا هزینه بالا نخواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *