خدمات تعمیرات گوش کوب برقی بوش

تعمیر گوشت کوب برقی بوش

در گذشته افراد برای له کردن بعضی از غذاها از گوشت کوب های فلزی یا چوبی استفاده می کردند و هنوز هم در بعضی از منازل نیز استفاده می شود ولی کار کردن با گوشت کوب های دستی انرژی زیادی می طلبد و علاوه بر آن له کردن غذا نیز مدت زمان بیشتری طول می کشد.اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی برقی در ساخت لوازم خانگی گوشت کوب برقی نیز ساخته شده است که در کمترین زمان و با کمترین انرژی غذا را له می کند. یکی از برترین برندهای گوشت کوب برقی در دنیا گوشت کوب برقی بوش می باشد. و اما تعمیر گوشت کوب برقی بوش چگونه است ؟ با خدمات تعمیرات گوش کوب برقی بوش همراه باشید

شکل ظاهری گوشت کوب های برقی به سبک همان گوشت کوب های دستی است با این تفاوت که در یک سر گوشت کوب های برقی تعدادی تیغه تیز برای له کردن غذا تعبیه شده است.

فاران سرویس تعمیرات بوش نیز با چندین سال سال تجربه کاری در تعمیر گوشت کوب برقی بوش توسط تکنسین های ماهر و ارائه قطعات اصلی و همچنین تعمیر موتور، گیربکس، برد گوشت کوب و ….آماده ارائه خدمات به مشتریان است؛ در صورت ارائه خدمات ضمانتنامه خدمات ۱۲۰ ماهه می دهند.

تعمیر گوشت کوب برقی بوش

گوشت کوب برقی بوش نیز یکی از برندهای گوشت کوب برقی است که از نظر زیبایی و کاربردی بسیار حائز اهمیت است و رضایتمندی زیادی در سراسر جهان دارد.

در قسمت بالای آن برای کنترل کردن گوشت کوب دسته ای طراحی کرده اند که نه تنها هیچ گونه لرزشی ایجاد نمی کند بلکه به راحتی در دست جا می گیرد.

گوشت کوب برقی بوش دارای مدل های مختلفی از طرف شرکت سازنده آن است.

تعمیر گوشت کوب برقی بوش همراه با ضمانت خدمات انجام شده فاران سرویس .

مدل های گوشت کوب برقی بوش دارای دکمه های کنترل سرعت می باشد که براحتی قابل دسترس هستند؛ سر تیغه ای آن جدا می شود و می توان دسته گوشت کوب را به ظرفی که برای خرد کردن تکه های درشت تر استفاده می شود تنظیم کرد؛ همچنین دارای همزن و یک لیوان جدا نیز می باشد؛ دارای ۱۲ دور سرعت مختلف هستند.

خدمات تعمیرات گوش کوب برقی بوش

رعایت اصول ایمنی و همچنین نظافت گوشت کوب برقی برای بیشتر شدن طول عمر آن بهتر از تعمیر گوشت کوب برقی بوش است

در زیر بعضی از نکات را در انواع گوشت کوب برقی msm67190 گوشزد می کنیم :

  •  ابتدا باید کابل گوشت کوب را از پریز برق جدا کرد
  •  قسمت هایی از گوشت کوب برقی بوش که قابل جدا شدن است را جدا می کنیم و می شوریم ولی بعضی قسمت های گوشت کوب برقی بوش مانند دسته اصلی که موتور در داخل آن تعبیه شده را با پارچه مرطوب می توان تمیز کرد و نباید آنرا در آب غوطه ور کرد.
  •  ولتاژ برقی که دستگاه به آن متصل می شود با توجه به قدرت موتور خیلی مهم است. نزدیک حرارت نباشد.
  •  بعد از هر بار استفاده برای بهداشت مناسب و عملکرد بهتر گوشت کوب برقی، مرتبا تیغه ها و واشرها را تمیز کنید.

اگر این نکات رعایت نشود گوشت کوب دچار نقص شده و ممکن است مشکلاتی نظیر اینکه کلید پاور آن روشن شود ولی دستگاه کار نکند، بطور کل روشن نشدن دستگاه، ممکن است دستگاه روشن شود ولی به خوبی غذا را له نکند، لرزش و بلند شدن صدای آن ، معیوب شدن برد و سیم برق پیش بیاید.

تعمیر گوشت کوب برقی بوش را به متخصصان ما بسپارید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *