تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ

آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ + سرویس در محل

بین دیگ ماشین لباسشویی و درب و بدنه ماشین، فضای خالی وجود دارد که با لاستیک پهن پوشانده می شود. این لاستیک به مرور زمان دچار پارگی، شل شدگی و کثیفی می شود که در برخی موارد مجبور به تعویض آن می شوید. آموزش تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ ، و سایر برند های موجود در بازار به دلیل تشابه وسیله یکسان انجام می شود. کار تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ را هم می توانید خود انجام دهید و هم از سرویس کاران حرفه ای نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ در محل در کمترین زمان را با کارشناسان حرفه ایی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران مجموعه فاران سرویس تجربه کنید .

کار لاستیک دور درب، جلوگیری از آلودگی صوتی در اثر چرخش دیگ ماشین لباسشویی و جلوگیری از برخورد آن با بدنه و آسیب بدنه و درب ماشین می باشد. برای انجام این کار می توانید آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ را در ادامه دنبال کنید.

مراحل تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ

مرحله اول:

اولین کاری که باید انجام دهید، کشیدن پریز برق یا قطع برق می باشد.

مرحله دوم:

سقف ماشین یا درب بالایی ماشین لباسشویی سامسونگ را باید باز کنید. برای اینکار دو پیچ پشت ماشین را باز کنید و آن را به آرامی بردارید ، اکثرا بصورت کشویی می باشد .

آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی در تمامی برند ها را آورده ایم ، با ما همراه باشید .

مرحله سوم:

برای تعویض لاستیک دور درب لباس شویی سامسونگ، باز کردن و برداشتن قاب جلویی ماشین است. برای این کار پیچ های بدنه جلویی را بدون آسیب به برد الکتریکی و اپراتور باز کنید.

مرحله چهارم:

به سراغ جا پودری بروید، آن را بیرون بکشید در انتها آن را کمی به سمت بالا بکشید تا از خار زیرین جدا شده و بیرون کشیده شود. پیچ هایی در پشت آن وجود دارد که مربوط به نگهداری بدنه است آن را باز کنید.

مرحله پنجم:

دربی برای تخلیه آب دستگاه در پایین وجود دارد، آن درب کوچک را باز کرده و پیچ های موجود در آن را باز کنید.

تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ

آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ

مرحله ششم:

برای تعویض لاستیک دور درب لباس شویی سامسونگ ، نوبت به برداشتن لاستیک می رسد. دور لاستیک با سیم و فنر که لاستیک را از طرفی به دیگ و از طرفی به بدنه وصل می کند وجود دارد. فنر را باز کرده یا بکشید که سیم آزاد شود.

مرحله هفتم:

درب به وسیله یک کابل، به داخل ماشین متصل است که باید پیچ میکروسوییچ درب را باز نمایید تا جدا شود. ب هیچ عنوان ترتیب سیم های متصل به میکروسوئیچ را تغییر ندهید .

مرحله هشتم:

حال باید به آرامی با جدا کردن سیم و فنر لاستیک را از جا بیرون کشیده و هنگام جا زدن لاستیک مراقب باشید دچار پارگی نشود. و هرگز با شی نوک تیز این کار را نکنید.

مرحله نهم:

تمام کابل ها و سیم ها را درست جا بزنید و اتصالات را انجام دهید. و دوباره بدنه را به ماشین وصل نمایید.

بهتر است کار تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ samsung را یک متخصص انجام دهد. متخصصین ما در کمترین زمان اماده ارائه خدمات می باشند .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *