ریست لباسشویی ال جی

ریست لباسشویی ال جی

اصطلاح ریست لباسشویی ال جی زمانی به کار می رود که این دستگاه نیاز به بازنگری داشته باشد و ناکار آمدی و عدم فعالیت مناسب این دستگاه با ریست کردن رفع گردد. انواع لباسشویی با برند های مختلف نیاز به ایجاد این وضعیت دارند که هر کدام از روش مخصوص به خود انجام می شود. ریست لباسشویی ال جی به دو صورت انجام می شود که یکی از آنها استفاده از دکمه ریست است و روش دیگر بدون استفاده از دکمه ریست می باشد. مراحل انجام این دو روش با هم متفاوت است و بدون استفاده از دکمه ریست بسیار ساده تر است و با بیرون کشیدن دستگاه از برق اینکار انجام می شود و یا با قطع برق و فشار دکمه استارت می توان ریست لباسشویی ال جی انجام داد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در مجموعه نمایندگی تعمیرات ال جی

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی ۵۶۱۲

زمانی به ریست لباسشویی ال جی نیاز می شود که ارتباط بین موتور و پنل دستگاه قطع باشد و یا به درستی کار نکند. ماشین لباسشویی ال جی ۵۶۱۲ را می توان با دو روش بدون دکمه ریست و یا با دکمه ریست نمود. مسلما روش بدون دکمه ساده تر است و با خارج نمودن دستگاه از برق انجام می شود.

ولی زمانی که از دکمه ریست استفاده می کنید، ابتدا دستگاه را خاموش نموده و وضعیت آن را روی Cotton قرار داده و دستگاه را روشن کنید و به سرعت دکمه تمپ(Temp) و یا سرعت (speed)را بزنید و سپس دکمه Function را زده و منتظر بمانید تا T01 و بعد از آن T02 نمایش داده شود و بعد از آن دکمه استارت را فشار دهید تا ریست لباسشویی الجی نهایی شود.

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی الجی ۸ کیلو

ماشین لباس شویی ال جی ۸ کیلو یکی از پر مصرف ترین ماشین ها است که به دلیل حجم بالایی که برای شستشو دارد دارای مصرف کنندگان زیادی است.

مانند مدل های دیگر ال جی ۸ کیلو نیز دچار مشکلاتی می شود که در اکثر مواقع با ریست لباسشویی ال جی حل خواهد شد. بهتر است اگر اطلاعات کافی از ماشین را ندارید، روش دستی یعنی از پریز کشیدن دستگاه را برای ریست لباسشویی الجی امتحان نمایید. و یا مراحل زیر را انجام دهید:

مجموعه تعمیر لباسشویی ال جی با سابقه چندین ساله در این زمینه

• دستگاه را روشن نموده و بر روی گزینه Cotten تنظیم کنید.

• در مرحله دوم دکمه speed و سپس , function را فشار دهید.

• در مرحله آخر زمانی که بر روی نمایشگر T01 وT02 نشان داده شد دکه شروع به کار دستگاه را بزنید.

با انجام این مراحل ریست لباسشویی ال جی انجام خواهد شد.

ریست لباسشویی ال جی

ریست ماشین لباسشویی ال جی

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی ۱۰ کیلویی

اگر ماشین لباس شویی ال جی۱۰ کیلویی هنگ کرده و یا درست کار نمی کند. بهتر است مراحل ریست لباسشویی ال جی را امتحان کنید.

زیرا در اکثر مواقع با همین راه حل ماشین لباسشویی ال جی ۱۰ کیلویی درست خواهد شد. ساده ترین روش برای ریست لباسشویی الجی ده کیلویی از برق کشیدن و روشن کردن مجدد دستگاه است.

اگر بخواهید از دکمه ریست استفاده نمایید باید دستگاه را روی کاتن(Cotton) تنظیم کرده و سپس بر روی دکمه عملکرد یا فانکشن بروید و منتظر پیغام تی ۱ و تی ۲ باشید و با دیدن این پیغام دکمه شروع به کار دستگاه را بزنید مسلما با این کار ماشین ریست خواهد شد.

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی ۷ کیلو

ریست لباسشویی ال جی ۷ کیلو به و روش ساده آن از برق خارج کردن دستگاه و روشن کردن مجدد آن با دکمه استارت می باشد. اگر مدل لباس شویی ال جی دارای دکمه ریست باشد ابتدا دستگاه را در وضعیت cotten قرار دهید و بعد از روشن شدن دستگاه دکمه تمپ یا Speed Spin را فشار دهید و دست خود را روی این دکمه قرار ندهید. در مرحله بعد فانکشن را انتخاب کنید.

باید بر روی نمایشگر دو عدد تی ۱ و سپس تی دو را مشاهده نمایید. با دیدن T02 دکمه شروع دستگاه را بزنید. وضعیت ای ال تی بر روی صفحه نشان داده می شود در این زمان دکمه ریست را بزنید.

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی الجی ۶ کیلو

ریست لباسشویی الجی مدل ۶ کیلویی با استفاده از دکمه ریست که در دستگاه وجود دارد به راحتی قابل انجام است و می توان بسیاری از مشکلاتی که در دستگاه ایجاد می گردد با یک بار ریست لباس شویی الجی ۶ کیلویی از بین برد.

ابتدا بعد از روشن نمودن دستگاه ماشین را در وضعیت کاتن قرار دهید و سپس با سرعت بهTemp ضربه بزنید و در مرحله بعد در صفحه لمسی Function را انتخاب نمایید. و منتظر نمایش تی۱ و نمایش تی دو بر روی صفحه نمایشگر باشید به محض دیدن این دو علامت دکمه شروع دستگاه را بزنید و زمانی که علامت LET بر روی صفحه نمایش داده شد دکمه ریست موجود در لباسشویی الجی ۶ کیلویی را بزنید.

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی بدون تسمه

ریست لباسشویی الجی بدون تسمه نیز مانند بقیه مدل های ال جی دارای مراحلی است که توسط بخش تنظیمات دستگاه انجام می شود. لباسشویی بدون تسمه بسیار طرفدار دارد ولی ریست لباسشویی الجی این مدل نیز لازم خواهد شد. روش ساده تر ریست این دستگاه خاموش کردن دستگاه از برق کشیدن آن است و دوباره روشن نمودن لباس شویی ال جی بدون تسمه می باشد.

آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی مدل f4j6tnp8s

لباس شویی الجی مدل f4j6tnp8s نیاز به ریست خواهد داشت. و برای انجام این عمل و به کار انداختن مجدد دستگاه باید مراحل ریست لباسشویی الجی را بدانید. در ابتدا باید قبل از زدن دکمه ریست دستگاه را روشن نمایید و دستگاه را بر روی وضعیت کاتن قرار دهید و به آرامی به دکمه تمپ ضربه زده و در قسمت برنامه ها فانکشن را انتخاب کرده و بعد از مشاهده تی ۱ و تی ۲ دکمه استارت دستگاه زده و با دیدن علامت ال ای تی دکمه ریست را بزنید.

ریست کردن ماشین لباسشویی الجی ۹ کیلویی

ریست لباسشویی الجی ۹ کیلویی برای مواقعی که این دستگاه دارای عملکرد نامناسبی باشد به عنوان اولین راهکار پیشنهاد می گردد. لازم نیست متخصص و تعمیر کار باشید و با چند عمل ساده و دقت کافی می توانید ریست لباسشویی الجی را انجام دهید.

کافی است دستگاه را روشن نمایید و بر روی دکمه کاتن بزنید. و بعد از این مرحله دکمه Speed Spin را انتخاب کرده و با ضربه کوچکی بر روی آن به مرحله بعد وارد شوید و با انتخاب فانکشن منتظر دو پیغام باشید که به صورت T01 و T02 نمای داده می شود.

بعد از دیدن این دو پیغام دکمه شروع به کار ال جی را بزنید و سپس دکمه ریست را انتخاب نمایید.

ریست لباسشویی ال جی

چگونه ریست لباسشویی ال جی را انجام دهیم

ریست ماشین لباسشویی الجی لمسی ریست کردن لباسشویی الجی

ریست کردن مدل های مختلف ماشین لباس شویی ال جی در صورت داشتن دکمه ریست با یک عملکرد قابل انجام است ولی اگر فاقد دکمه ریست باشد می توان از روش ساده تری استفاده نمود. ماشین لباس شویی لمسی از نظر دسترسی به کلیدها متفاوت است ولی مراحل ریست لباس شویی الجی تفاوتی با مدل های دیگر ندارد.

دکمه ریست در لباسشویی ال جی

دکمه ریست در لباس شویی ال جی برای راه اندازی مجدد دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک reset ریست لباسشویی الجی می توانید بسیاری از مشکلات این دستگاه را رفع نمایید. اکثر ماشین ها دارای دکمه ریست هستند و اگر دارای دکمه نباشند به صورت دستی ریست می شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *