ریست لباسشویی بوش

ریست لباسشویی بوش

در میان تمامی برند ها، بوش یکی از بهترین لباسشویی ها را به بازار ارائه داده است. امکان ریست لباسشویی بوش برای رفع خطای آن در نظر گرفته شده است. در لباسشویی های بوش ممکن است وسط کار ناگهان عملکرد لباسشویی دچار اختلال شود و شستشو متوقف شود. در صورتی که به هر دلیلی عملکرد لباسشویی دچار اختلال شد، می توانید با ریست کردن آن این خطا را از بین ببرید. اگر خطا رفع نشد و مجددا لباسشویی به درستی کار نکرد باید با تعمیرکاران مجاز مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید تا در کمتر از ۲۰ دقیقه به محل اعزام شوند و در صورت امکان، مشکل لباسشویی را در محل برطرف کنند.

ریست لباسشویی بوش سری ۸

ریست لباسشویی بوش در سری های جدید به آسانی انجام می شود. سری ۸ لباسشویی های بوش دارای دکمه ریست است .

در صورت بروز خطا و مشکل می توانید با فشار دادن و نگه داشتن تنها ۵ ثانیه دکمه ریست، دستگاه را راه اندازی مجدد کنید تا خطای آن برطرف شود.

پس از ریست کردن لباسشویی معمولا خطا و مشکلات آن برطرف می شود. در بعضی موارد و به دلیل وجود مشکل دیگر امکان دارد لباسشویی با ریست شدن رفع خطا نکند. در این صورت باید با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

تا پس از اعزام به محل، لباسشویی بوش را عیب یابی کنند و مشکل آن را برطرف نمایند.

دکمه ریست ماشین لباسشویی بوش

در سری قدیمی تر ماشین لباسشویی بوش، دکمه ریست وجود نداشت و همین موضوع کاربران را برای راه اندازی مجدد دستگاه به زحمت می انداخت. امروزه و با طراحی دکمه ریست بر روی سری جدید لباسشویی های بوش، این کار به راحتی توسط کاربران انجام می شود.

در بسیاری از موارد با ریست کردن، لباسشویی رفع خطا می کند و این باعث می شود تا شما بتوانید بدون نیاز به تعمیرکار، لباسشویی بوش را رفع خطا کنید.

ریست لباسشویی بوش

ریست ماشین لباسشویی بوش

ریست ماشین لباسشویی بوش سری ۴

در لباسشویی های سری ۴ بوش که تقریبا به نسبت سری های ۶ و ۸ کمی قدیمی تر هستند، دکمه ریست وجود ندارد. در صورت بروز خطا باید لباسشویی را از جریان برق جدا کنید و به مدت ۳۰ دقیقه صبر کنید و سپس مجددا آن را به برق متصل کنید.

در صورت برطرف نشدن خطا، پس از تماس با کارشناسان و اعزام آنها به محل، دستگاه شما عیب یابی می شود و در صورت تعویض قطعات، با گارانتی ۱ ماهه قطعه و گارانتی ۴ ماهه خدمات پس از فروش به شما ارائه داده می شود.

چه موقع باید لباسشویی بوش را ریست کرد؟

زمانی که در اواسط مراحل شستشو، عملکرد لباسشویی دچار مشکل شد و یا علی رغم فشردن دکمه استارت، لباسشویی شروع به کار نکرد:

باید از ریست لباسشویی بوش کمک بگیرید. در برخی مواقع دیگر ممکن است درام لباسشویی چرخش نداشته باشد .

و یا با قطع ناگهانی برق عملکرد دستگاه مختل شود.

برای برطرف کردن تمامی این عیوب می توانید دستگاه را ریست کنید تا به حالت اول خود بازگردد.

در صورتی که ریست را انجام دادید و دستگاه به خوبی کار نکرد، باید با کارشناسان تماس بگیرید تا برای عیب یابی کمتر از ۲۰ دقیقه تعمیرکار به محل اعزام کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *