علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی

علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی

پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی جزو مشکلاتی است که ممکن است هر لحظه با آن مواجه شویم. علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. ممکن است ماشین لباسشویی شما در حال کار کردن با نشتی آب مواجه شود. مهمترین علت نشتی آب، پارگی لاستیک درب لباسشویی است که باید هرچه زودتر نسبت به تعمیرات لباسشویی اقدام نمایید.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی و تعمیر توسط شرکت فاران سرویس انجام می شود. در کمترین زمان ممکن، کارشناسان فاران سرویس به محل اعزام شده، و به عیب یابی دستگاه می پردازند. گارانتی یک ماهه قطعات و گارانتی ۴ ماهه خدمات انجام شده در محل، توسط شرکت فاران سرویس خیال شما را راحت می نماید.

در ادامه مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی به بررسی علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت.

علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی چیست؟

ممکن است در هنگام بستن درب ماشین لباسشویی، قطعه ای از لباس مابین لاستیک درب گیر کرده باشد و یا در دورهای بالا، چون لاستیک به داخل کشیده می شود، با قطعات لباس برخورد کرده و دچار پارگی شده باشد. علت پارگی لاستیک درب لباسشویی می تواند استفاده از شوینده های قوی نیز باشد، که سبب خورندگی در لاستیک درب می شود.

از علل دیگر پارگی لاستیک درب که به مرور زمان ایجاد می شود، وجود رطوبت و سیاهی به دور لاستیک و در میان درز های آن می باشد.

نیاز است با دیدن این اجرام، زودتر به تمیز نمودن آن ها اقدام نمایید.

وجود اجرام اضافی و رطوبت زیاد بر روی لاستیک ها در طول زمان باعث پارگی آن می شوند.

علت پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی

پارگی لاستیک درب ماشین لباسشویی

ممکن است گاهی ایراد در شفت و یا بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی سبب شود، به لاستیک درب برخورد نماید و ایجاد پارگی نماید، که در این صورت هرچه سریعتر به تعمیرات لباسشویی خود توجه نمایید. وجود پارگی ها در لاستیک درب ماشین لباسشویی علاوه بر نشتی آب، به مرور زمان باعث ایجاد هزینه های بیشتری برای تعمیرات اساسی ماشین لباسشویی می شود.

هرچند این پارگی، سطحی نیز باشد، لطفاً برای جلوگیری از افزایش پارگی لاستیک و هزینه ی تعمیر، در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن، با متخصصان شرکت فاران سرویس تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *