معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش یکی از بهترین محصولات ساخت این شرکت است که علاوه بر داشتن طول عمر بالا ؛ ازکیفیت بالایی هم برخوردار است  ، در واقع هنگامی که شما اقدام به خرید یک ماشین ظرفشویی خوب می کنید علاوه بر کیفیت و داشتن طول عمر بالا ؛ به ظرفیت و مصرف انرژی آن هم اهمیت می دهید ، زیرا شما قصد دارید محصولی را خریداری کنید که روزانه از آن استفاده کنید ، این ویژگی ها در ماشین ظرفشویی بوش وجود دارد. در ادامه به معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش در نمایندگی بوش  می پردازیم .

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

Eco :
اقتصادی و سازگار با محیط زیست.

در واقع این برنامه یکی از موارد سازگاربا محیط زیست است . برنامه اکو با طولانی تر کردن چرخه شست وشو ؛دمای آب را می کاهد و درمصرف برق و آب صرفه جویی می کند.

هنگامی که شما این گزینه را انتخاب می کنید زمان شست وشوی ظروف طولانی شده ولی در هزینه های شما صرفه جویی شده و هزینه قبض برق وآب کمتر می شود .

ولی به دلیل طولانی بودن زمان شست وشو مردم اغلب کمتر این گزینه را انتخاب می کنند.

Auto:
خودکار؛برای درجات مختلف آلودگی

سری جدید ماشین های ظرفشویی بوش دارای چرخه خودکار هستند که برای شست و شوی انواع لکه ها و… به کار می روند.

به وسیله سنسورهایی که در ماشین ظرفشویی وجود دارد ؛نوع ظروف و تعداد ظروف مشخص می شود و بسته به شرایط دما و زمان شست و شوی ظروف به صورت خودکار مشخص می شود.

در صورت عدم کارکرد در برنامه خاص و ارور در صفحه نمایشگر به تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش تماس حاصل فرمایید .

با دانستن معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش می توانید تجربه شستن لذت بخش ظروف تان را در این ماشین داشته باشید

Normal:
نرمال ؛ برای نیازهای روزمره

این برنامه برای پاک کردن آلودگی ها از ظروف به کار می رود و قابلیت رفع نیازهای روزمره را دارد و به طور تخصصی آلودگی ها را از روی ظروف و فنجان ها و بشقاب و… پاک می کند.
نکته مهم این است که برای از بین رفتن کامل آلودگی ها از روی ظروف ؛ ظروف باید با فاصله کنارهم قرار داده شوند و نباید آن ها را به هم بچسبانید زیرا این کارباعث از بین رفتن کیفیت شست و شو می شود.

Glass/Delicate :
ظریف؛برای ظروف شکننده

اگربا معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش آشنایی داشته باشید به راحتی بدون آسیب دیدن به ظرف هایتان می توانید تجربه شستن بدون ترک خوردگی ظرف ها را به دنبال داشته باشید.
ظروفی مانند چینی ؛کریستال و شیشه ای جز‌ء ظروف حساس نسبت به دمای بالا هستند که ظرفشویی بوش یک گزینه جدا برای شست و شوی آن ها را در نظر گرفته است .

در واقع برنامه ی Delicate با شست و شوی ظروف با دمای پایین و با اسپری کردن آب به صورت کاملا ملایم از ترک خوردگی و ایجاد شوک ناگهانی به ظرف ها جلوگیری می کند و دمای پیش فرض این گزینه ۴۰ درجه است و معمولا یک ساعت زمان می برد.

Heavy/intensive

این گزینه برای ظروفی است که در آنها غذا پخته شده مانند قابلمه و تابه و ظروف ماهی و… که کثیف هستند و نیازمند شست و شوی زیاد می باشند.

دراین برنامه از درجه حرارت بالا برای شست و شوی ظروف استفاده می شود که در بیشتر ظرفشویی ها دما ۷۰ درجه می باشدکه معمولا ۲ ساعت یا بیشتر طول می کشد.

بهترین شستشو با ماشین ظرفشویی بوش

one hour /Express/Speed
فشرده برای مواقع ضروری

اگر احساس کردید که ظروف شما به شست و شوی کمی نیاز دارد می توانید از این برنامه استفاده کنید که دما حدودا ۵۰ درجه است و زمان شست و شو نیز نیم ساعت می باشد و شست و شوی نسبتا خوبی را به شما ارائه می دهد.

دراین مواقع دستگاه از آب بیشتری استفاده می کند و معمولا زمان خشک کردن ظروف نیز کاهش می یابد.

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش منجر به بهترین شستشو در ماشین ظرفشویی می شود 

Rinse
پیش شست و شو ؛برای آبکشی ظروف

در این برنامه شست و شوی ظروف بدون مواد شوینده به کار می رود و گاهی برای شستن میوه ها هم می توانید از این برنامه استفاده کنید.

معمولا از این گزینه قبل از برنامه های دیگر استفاده می شود تا لکه ها و تکه های غذا و چربی های سطحی از روی ظروف پاک شود.

شما می توانید از این برنامه وقتی که ظروف پر نشده و چند ساعت بعد پر می شوند استفاده کنید.

Rinse &Hold
خیساندن ظروف برای نچسبیدن چربی ها

این برنامه وقتی کاربرد دارد که شما منتظر هستید تا ظروف داخل ماشین کاملا پر شود و تا آن موقع برای آنکه لکه ها روی ظرف نمانند و نیازمند مصرف آب بیشتری نشوند ؛این برنامه به کار می رود و یک جت فعال دارد که با پاشیدن آب روی ظروف تا پر شدن ظرف ها از افزایش ماندگاری جرم ها جلوگیری می کند و تا حدی آنها را تمیز نگه می دارد .

امیدواریم از مطالب ما راجب معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش اطلاعات کافی بدست آورده باشید ، همچنین می توانید سوالات خود را از ماشین ظرفشویی بوش در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *