تعمیرات اخوان در پردیس رودهن دماوند

تعمیرات اخوان در پردیس رودهن دماوند

برای رفع این مشکلات هود می توانید با ما در تعمیرات اخوان در پردیس رودهن دماوند تماس گرفته و خدمات مورد نیازتان را از نمایندگی اخوان در پردیس رودهن دماوند دریافت کنید.

برای دریافت خدمات و تعمیرات در محل کار یا محل زندگی خود می توانید با ما تماس گرفته و بهترین پشتیبانی را در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن داشته باشید.

ما در فاران سرویس از  انواع محصولات خانگی اخوان از جمله اجاق گاز،  تعمیرات هود آشپزخانه ، اجاق رومیزی و … را پشتیبانی می کنیم.

تعمیر اجاق گاز اخوان در پردیس رودهن دماوند
تعمیر اجاق گاز اخوان در پردیس رودهن دماوند

روش کار تعمیرگاه مجاز تعمیرات اخوان در پردیس رودهن دماوند

  1. در صورت بروز هر گونه مشکلی در  وسایل خانگی اخوان، می توانید با یکی از شماره های نمایندگی اخوان در پردیس رودهن دماوند تماس گرفته و ازخدمات درخواست تعمیرکار کنید.
  2. پس از تماس با فاران سرویس ، بعد از ۳۰ الی ۶۰ دقیقه یکی از کارشناسان با تجربه تعمیرگاه با شما تماس گرفته و سوالاتی درباره نحوه مشکلات  وسایل خانگی از شما میپرسد. در نهایت هماهنگی لازم را برای حضور در محل و انجام تعمیر حضوری ، به عمل می آورد.
    تعمیر هود اخوان در پردیس رودهن دماوند
    تعمیر هود اخوان در پردیس رودهن دماوند
  3. کارشناس فاران سرویس قبل از هر گونه تغییری در وسایل خانگی ، شما را در جریان کارها و تعمیرات و هزینه های آن قرار می دهد که پس از اطمینان از رضایت شما از انجام تعمیر، کار را آغاز می کند و پس از انجام تعمیرات، فاکتوری را بابت تعمیرات انجام شده به شما ارائه می دهد. این فاکتور در اصل ضمانت نامه ای برای قطعات جدید می باشد.

چگونه از عملکرد کار مرکز تخصصی هود اخوان در پردیس رودهن دماوند  فاران سرویس اطمینان حاصل کنیم؟

فاران سرویس تلاش خود را در جلب رضایت مشتریان به عمل می آورد .

خدمات بر اساس استانداردها و مهارت های تخصصی توسط کارشناس انجام می شود.

علاوه بر این در صورت لزوم، اگر قطعه ای در هود  با مشکل روبرو شده باشد با تعویض آن با قطعه اصلی تعمیر را انجام می دهند.

شما می توانید بابت تعمیرات انجام شده توسط فاران سرویس در پردیس رودهن دماوند ، ضمانت ۱ ماهه دریافت کرده و در طی ۱ ماه اگر  قطعات به کار رفته دچار مشکل شوند، می توانید از این ضمانت برای تغییر قطعه استفاده کنید.

مجموعه خدماتی فاران سرویس مستقل از برند  اخوان می باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *