دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ

دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ به ما اطلاعاتی درباره ی راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ ، استفاده از ماشین و موادی که بهتر است در آن استفاده شود و از همه مهمتر چه مقدار استفاده شود و آب مورد نیاز در آن دفترچه ها نوشته می شود یعنی به عبارت کلی هر آنچه که باید استفاده کننده ی ماشین ، از ماشین ظرف شویی بداند نوشته شده است.

ماشین ظرف شویی وسیله ای است که با آپشن های جدید به بازار توزیع می شود. این نوع از وسیله ها می تواند ابزار بهتری در بهینه سازی انرژی به حساب بیاید.
کارایی دیگر دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ در تعمیرات نیز کارایی بسیاری دارد. شما می توانید از دفترچه برای به کارگیری پنل ظرف شویی هم استفاده کنید.

نمایندگی آاگ در دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ مراتبی برای کار اندازی نوشته شده است که عبارت اند از :

مورد اول اشاره به کلید روشن و خاموش کردن و مورد دوم اشاره به برنامه های کاراندازی ظرف شویی. بر روی ماشین های ظرف شویی نکته ی مرورگر وجود دارد که اگر آن را به مدت ۳ثانیه نگه دارید مراحل شستشوی ظرف ها شروع می شود.

نحوه ی به کار گیری دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ برای اقدام به شستشو :

برای اجرای اهداف مورد نیاز از ماشین ظرف شویی، این دفترچه کمک بسیاری می تواند داشته می باشد.

دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ دارای اطلاعاتی درباره ی برنامه ۵۰ می باشد شما می توانید با استفاده کردن از این برنامه لکه هایی که ممکن است بر روی بشقاب های چینی و و یا چنگال ها و یا قاشق ها است را از بین ببرد.

با این کار برنامه مرحله ی آبکشی با دمای ۵۰ درجه ی سانتیگراد انجام گرفته می شود.

تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی آاگ این نوع برنامه با عملیاتی که انجام می دهد نوعی برنامه ی اقتصادی هم محسوب می شود.
نوعی دیگر از اطلاعات که در دفترچه فارسی ماشین ظرشویی نوشته شده است درباره ی برنامه ۷۰-۵۰است.

این برنامه هم برای پاک کردن لکه هایی که روی ظرف ها و قاشق و چنگال ها می باشد بهره گرفته می شود.

در این برنامه مصرف آب و برق به طور شگرفی کنترل شده و تنظیم می شود.
اطلاعات دیگر دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ از برنامه ی ۵۰-۶۵ می باشد که این برنامه هم در پاک کردن لکه های روی قابلمه ها و ماهی تابه ها استفاده می شود.

این برنامه در دمای ۵۰ الی ۶۵ درجه ی سانتی گراد عمل می کند، یعنی کارایی این برنامه در این دما بهتر است.
برنامه ی دیگر ۷۰ است که در پاک کردن لکه های بسیار سخت نقش دارد در این برنامه هم شستشو در دمای ۷۰ درجه انجام گرفته می شود.

به عبارتی در خشک کردن ظروف نقش دارد. برنامه ی دیگری که می توان نحوه ی راه اندازی آن را از دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ به دست آورد، برنامه ی ۵۰ می باشد .

این برنامه با شستشو در دمای ۵۰ درجه باعث پاک شدن لکه های نرمال می شود که در ظروف چینی و یا چنگال وجود دارد.

تنها ایراد این برنامه سرعت کم آن می باشد که باعث می شود مدت زیادی طول بکشد.

استفاده از دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ برای تنظیم آب :

تنظیم مقدار آب در ماشین های ظرفشویی مسئله ی بسیار مهمی می باشد، طوری که اگر بیشتر باشد آثار مخربی خواهد داشت در این مقدار ها توجه داشته باشید که مقدار نرم کننده هم در این امور بسیار مهم است و در سختی آب نقش به سزایی دارد .

نحوه ی به کار گیری جلا دهنده با استفاده از راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ :

در دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ مطالبی درباره ی چنین موضوعی بیان شده است که ابتدا باید مقدار جلادهنده ی مورد نظر بیان شود و تا آن جایی که خط قرار داده شده جلادهنده را ریخت .

نقطه ی قابل توجه در این اطلاعات این است که اگر می خواهید نتیجه ی بهتری از جلا دهنده در خشک شدن ظروف داشته باشید محفظه ی جلا دهنده باید به مقدار نیاز پر باشد در غیر این صورت نمایش گر روی صفحه ی ماشین ظرف شویی به شما اطلاع خواهد داد.

نحوه ی استفاده از قرص های ماشین ظرف شویی aeg

در دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ بیان شده است که قرص های ماشین ظرف شویی اگر در مدت کوتاه تنظیم شود کارایی نخواهند داشت اگر می خواهید از رسوب گذاشتن آن و ته نشین شدنش جلوگیری کنید حتما باید ماشین ظرف شویی را در برنامه های بلند مدت تنظیم کنید تا چنین اتفاقی برایتان رخ ندهد.

معمولا خانم ها برای بهتر نتیجه گرفتن از قرص های ترکیبی استفاده می کنند ولی، قرص های ترکیبی در آب هایی با سختی بیشتر از ۲۱ جواب نخواهد داد.

نحوه ی جرم گیری از دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی aeg

براساس اطلاعات دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ، فیلتر هایی که در ماشین های ظرف شویی قرار داده می شود از سه قسمت تشکیل شده است که باید به هر صورتی که شده این سه قسمت تمیز شوند. در غیر این صورت ماشین به درستی عمل نمی کند.

در دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ پرداخته شده است که از آنجایی که ممکن است جرم گیر داخل افشانک ها را مسدود کند نیازی نیست که زود زود از آنها استفاده شود برای این کار ابتدا باید سبد را خارج کنید و سپس افشانک را به سمت بالا و پایین حرکت دهید .

برای گذاشتن افشانک به سر جای خود هم همین مراحل را به طور عکس انجام دهید.

طبق دستوالعمل های دفترچه شما می توانید برای تمیز کردن ماشین ظرف شویی از یک پارچه استفاده کنید و یا از شویندهایی که به هیچ عنوان خاصیت خورندگی نداشته باشند استفاده نمائید.

نحوه ی تنظیم سختی آب به کمک دفترچه فارسی ماشین ظرفشویی ااگ :

یکی از مسائل بسیار مهم در این موضوعات تنظیم دمای آب می باشد از آنجایی که آب دارای نمک و کانی های مختلف است این مواد معدنی هم می تواند تاثیر مخربی داشته باشد برای همین همیشه در تنظیم آب و مواد معدنی که می تواند در لکه گذاشتن ظروف اثر بگذارد دقت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *